Self SPY Yazılım ile Başkasının Telefonunu Gizlice Dinleme

Sevdiklerinin Telefonuna Gizlice Bağlanma ve Dinleme

Self spy mobile android ücretsiz

Başkasının android cep telefonu nasıl takip edilir

Başkasının telefonuna gizlice bağlanma, etik açıdan uygun bir davranış değildir ancak çeşitli sebeplerle bu konuda çeşitli yazılımlara ihtiyaç duyabiliriz. . Self Spy Mobile, samsung telefon dinleme için tercih edilebilecek en kaliteli yazılımlardan birisidir. Telefon mesajları ve arama bilgilerine ulaşmak isteniyorsa, bu program kullanılabilir. Program, daha pek çok konuda bilgi transferi yapabilmektedir. Sevgili, eş, arkadaş, genç ya da çocukların telefonuna giriş hakkı isteniyorsa, telefon dinleme programları arasından kaliteli bir program seçilmesine dikkat edilmelidir. Self Spy Mobile apk uygulaması Android cihazlar ile uyumlu olarak çalışabilen ve istenilen performansı sağlayabilen uygulamalar arasındadır.

Android Telefonlar Casus Yazılım ile Dinleme Yapılır

Telefon dinleme programlarından, kişinin telefonundan uzun süre veri toplamak isteyenler için idealdir. Self Spy Mobile Whatsapp takip gibi çeşitli uygulamalardan da  bilgi toplayabilmekte ve gelen mesajları kişiye ulaştırabilmek dedir. Cihazlara gelen bildirimler ile karşı tarafın telefonu ne zaman ve nasıl kullandığı anında öğrenilebilir. Self Spy Mobile kullananlar, aşağıdaki özellikleri sayesinde kişilerin telefonda ve günlük hayatlarında neler yaptıklarını öğrenebilir:

 • Telefon görüşmeleri alındığında bildirim olarak haber verilir ve kişi ister konuşma esnasında, isterse kaydedilen ses kaydı ile konuşmaları dinleyebilir.
 • Telefonun ses kaydetme özelliği sayesinde, ortamdaki konuşmalar dinlenebilir.
 • Alınan ve gönderilen mesajlar okunabilir.
 • Telefon kameraları ile gizli video çekimi yapılabilir.
 • Gizlice resim çekilebilir.
 • Çağrı geçmişi incelenerek, kimlerle telefon görüşmesi yapıldığı öğrenilebilir.
 • GPS özelliği sayesinde telefonun, dolayısıyla da kişinin, nerede olduğu öğrenilebilir.
 • Rehberde kayıtlı olan kişiler ve numaraları öğrenilebilir.
 • Sosyal medya uygulamalarındaki mesaj bölümleri incelenebilir.
 • Telefonun hafıza kartının içeriğine ulaşılabilir.
 • Kullanılması tasvip edilmeyen uygulamalar bloke edilebilir.

Self Spy Mobile satın alınarak, tüm bu özellikler tek bir kullanıcı paneli üzerinden aktif edilebilmektedir. Özelliklerin hepsinin istenildiği kadar kullanılabilmesi için, satın alma işleminden sonra gönderilen Self Spy Mobile lisans anahtarı kullanılmalıdır. Bu bilgi, mail yoluya programı satın alanlara gönderilmektedir. Self Spy Mobile ücretsiz deneme sürümü programı satın alma konusunda endişeleri olanların kullanabileceği bir sürümdür.

Self Spy Mobile Uygulamasını Kimler Kullanabilir?

Self Spy Mobile yükleme işlemi oldukça basittir ve herkes kolaylıkla gerçekleştirebilir. Programın, takip edilecek kişinin telefonuna yüklenmesi gerektiği için bu aşamada biraz zorluk yaşanabilir. Programın gizli bir şekilde yüklenmesi gerekmektedir. Yüklendikten sonra program ile ilgili herhangi bir iz rastlanmayacaktır. Pek çok uygulama, yüklendikten sonra telefon menüsü üzerinde belirir ancak Self Spy Mobile uygulamasında bu özellik bulunmamaktadır. Böyle bir programın yüklenmiş olabileceğine dair  bir şüphe oluşmadığı sürece, kişi Self Spy Mobile habersiz bir şekilde telefonunu kullanmaya devam edecektir. Herhangi bir konuda şüpheleri bulunan ya da karşı tarafın görüştüğü kişiler konusunda güvenlik tehlikesi olduğunu düşünen herkes, bu uygulama ile şüphelerini giderebilir.

Self Spy Mobile İndirme İşleminin Dezavantajı Var Mı?

Self Spy Mobile indirmek isteyenler, telefonlarına zarar geleceği konusunda endişelere kapılabilirler. Bu tarz uygulamalardan bazıları, müşteriye hizmet vermekten ziyade, müşteri bilgilerini çalmaya yönelik kötü niyetli yazılımlardır. Self Spy Mobile uygulaması ise kesinlikle böyle bir amaç gütmemektedir. Başkasının telefonuna gizlice bağlanma konusunda yardıma ihtiyaç duyan ve güvenilir bir uygulama kullanmak isteyenler, Self Spy Mobile ı tercih edebilirler. . Self Spy Mobile yorumlar incelendiğinde, programı kullanan yüzlerce kişinin ne kadar memnun kaldığı görülebilir. Self Spy Mobile uygulaması, kendi kendisini silen bir uygulama değildir. Bu nedenle, android casus yazılım  daha fazla kullanmak istemeyenlerin telefondan bizzat kendileri silmeleri gerekecektir. Programın nasıl kullanılacağı ile ilgili detaylar, program ile birlikte gönderilmektedir. Akla takılan sorular için firmanın iletişim kanalları kullanılabilir.

 

WhatsApp chat