Xmobile Pro güncel yazılım için sitemizden xmobile pro monitor minor yazılımınızı güncelleyin, Farklı sitelerden indirilen programlar güncel değildir sorunsuz takip ve yeni özellikler için kayıtlı kullanıcılar ve yeni kullanıcılar olarak ayrılan yükleme işlemini tamamlayınız.

En İyi Casus Telefon Takip Programları

Casus Telefon Takip Programı Seçimi

Telefon takip programları genel olarak karşınızdaki bir kişinin telefonunda neler yaptığına, kimler ile görüştüğüne mesajlarına, fotoğraflarına ve diğer tüm detaylara ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Bununla beraber telefon casus programları olarak da toplumda bilinen bazı uygulamalar mevcuttur. Tamamen ufak bir ücretle karşımıza çıkan telefon izleme ve takip programları ile beraber sizlerde karşınızdaki kişinin telefonunu ele geçirebilir ve neler yaptığını görebilirsiniz. Öncelikle söylemek isteriz ki bu program tamamen casusluk üzerine kuruludur. Yani karşıdaki kişinin banka, özel bilgilerine ulaşabilmeniz mümkün değildir ve zaten bu özellikle uygulamalar içerisinde yok. Fakat karşıdaki kişinin kullandığı telefonun IMEI numarasına kadar ulaşabiliyor anlık ve geçmişe dönük ne yaptıklarına bakabiliyorsunuz.

Telefon İzleme Programı Seçimi

Genelde ücretli reklamlar ile karşımıza çıkan yabancı siteler Flexispy ücretsiz deneme diye karşımıza çıkan telefon takip programı reklamlarının sonu hüsran olmakta, Mspy ücetsiz deneme diye reklamını yapan  web sitesinii kontrol ettiğinizde göreceksiniz ki  aynı şekkilde ücretsiz 1 ahafta verdiğini iddaa eden siteler arasında aşağıda gördüğünüz gibi telefon desteği ücretli ve en önemlisi her şey türkçe fakat seçili olan her ay veya yıl izinsiz yenşileme yani kartınızdan otomatik çekim.

1 hafta ücretsiz diye reklam yap sonra karttan para çek ve onuda otomatiğe bağla tüm bu uyarılarımıza rağmen yabancı diye tercih edenler var ! bu ybancı sömürü sitelerinden hiç bir şey almayın…

2019-01-17_07-49-54

 

Ebeveynler Çocuklarını Akıllı Telefonlarından Takip Etmeli

Öte yandan, ebeveynler çocukları ve gençler için en son Samsung cep telefonunu satın alıyor. Çünkü bu günlerde cep telefonlarının gençler için önemli olduğunu düşünüyorlar. Ancak, ebeveynler, çocuklar için cep telefonu satın alırken, çocuklarının ve gençlerinin, özellikle siber ile bağlantılı olan güzel teknolojik yaratıkla gerçekte yaptıklarının farkında değiller. Yani, ebeveynler gözünü tutabilir Ebeveynlerin çocuklar için en yeni Samsung akıllı telefonlarını satın almış olmalarına bakılmaksızın, çocukların her biri cep telefonunda gerçekleştirdi. Ebeveynler, Samsung Galaxy S10’i izlemek için casus yazılım kullanımı hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Telefon Takip Programı Nasıl Kullanılır?

Öncelikli olarak istediğiniz bir programın üzerine basıyorsunuz. Daha sonra karşınıza satın alma ekranı geliyor. Bu alandan satın alıyorsanız ve telefon takip programları için ilk kurulum gerçekleşmiş oluyor. Daha sonra karşıdaki kişinin telefonuna JailBreak yapıyorsunuz ve bu konuda sorunsuz destek sağlıyoruz. Devamında kişinin telefonuna uygulama yükleniyor ve sizler yetkili profil üzerinden istediğiniz bilgileri alabiliyorsunuz. Karşıdaki kişinin bilgileri de güncel olarak sizlerin kayıt olarak sakladığı bilgisayarlarda veya telefonlarda saklanıyor ve sizlerin haricinde bu bilgilere herhangi bir kişi ulaşamıyor.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp WhatsApp Satış