22 Haziran 2020

İade Şartları

Monitor Minor İade Şartları

Monitor Minor ve Bağlı bulunan bayii sitelerinden satın aldığınız herhangi bir yazılımı 24 saat tüm özelliklerini eksiksiz olarak test ederek incelemesini yaptıktan sonra ve memnun kalmanız durumunda satın aldığınız için iadesi mümkün değildir.

Monitor Minor Lisanslı bir yazılım olduğunu satın alınan süre için bir lisans kodu uygulayarak kullanıcı panelinize süre eklediğinizi unutmayınız !

Bu lisans artık sizin kullanıcı adı ve şifreniz ile erişebileceğiniz,  kurulumu yapmış olduğunuz cihazın imei numarası ile lisanslanmıştır.  Mantık olarak ta sistemsel olarak ta bu sürenin geri alınması, devir edilmesi ve sizden başka birinin kullanmasının mümkünü yoktur.

BUNUN SAĞLAMASINI HER GÜN KULLANICI PANELİNDEKİ GÜNLERİNİZİ TAKİP EDEREK YAPABİLİRSİNİZ….

Yazılım telefonlar üzerine kurulduğu için kurulumun kaldırılması ile ilgili bir doğrulama yapılamadığından ve sizin kayıtlı  cihazınız dışında bu lisansın kullanılamayacağı dan  hiç bir sebep ile iade edilemez.

Aynı sebepten dolayı verilen lisans değiştirilemez. Lisanslar farklı bir kullanıcıya devredilemez.

Bu konu ile ilgili haklar yazılım kurulumu sırasında lisanslama ile ilgili olarak ekrana gelmektedir.

Kullanıcı lisanslamayı kabul ettiğinde bu şartları kabul etmiş sayılır.

  1. a ) Henüz Lisans Kodu kullanılmadıysa ; iade (%50 kesintili olarak ya da reddine karşın) ilgili komisyonda görüşülür. Kesintili iade işlemine şartlı iade denir. Ve bu iade sekiz (8) günlük cayma bildiriminden önce geçerlidir ( Müşterimizin lisansını almış olduğu programın, lisans anahtarı oluşturulduğunda kullanılmak için belirli bir süre vardır  ( bu süre 90 gündür ) bu süreyi geçiren müşterilerimiz, anahtarı panellerine tanımlanmamış olsalar bile lisans iptal işlemleri nedeni ile iade söz konusu değildir ve yeni lisans talep edemezler.

  1. b  ) İadenin gerekçeleri, Genel Merkez’in ilgili komisyonu tarafından talebin onayına veya reddine karşın görüşülür ve sonuç ilgili Çözüm Ortağına ve son kullanıcıya yazılı (e-mail) olarak geçilir.
  2. c ) Ürünü satın alan Çözüm Ortağına ödeme yapılmaz

Tüm bu ve/veya farklı problemleriniz ile ilgili olarak konu başlığına ŞİKAYET yazdığınız bir e-maili bilgi trmonitorminor@gmail.com ‘a atmanız yeterli. Müşteri temsilcilerimiz sorunun çözümü için sizinle en kısa zamanda kontak kuracaklardır.

İptal ve Uyuşmazlıklar

Tarafımıza yapılacak küfür veya hakaret içeren söylemleri barındıran mesajların destek sistemimiz veya e mail aracılığı ile tarafımıza gönderilmesi durumunda ilgili müşterinin tüm hizmetlerinin veya kısmi hizmetlerinin durdurulması veya askıya alınması hakkı saklı tutulur.

Tarafımıza ait herhangi bir hizmetin dağıtılması, dağıtımına aracılık edilmesi veya bu dağıtımlara erişerek hak sahibi olmayan hizmetin kullanılması veya barındırılması durumlarının tarafımızca tespiti durumunda ilgili müşterinin tüm hizmetlerini durdurma veya askıya alma hakkı saklıdır, yaşatılan maddi mağduriyet giderilmesi durumunda hizmetleri tekrar erişime açılacaktır.

 

WhatsApp chat