1 Nisan 2016

İletişim

monitor minor iletişim

  • Whatsapp Bussines Bilgisayar Hizmetidir ve Aramalara Kapalıdır.
  • Sadece satış ile ilgili sorulara cevap verilmektedir.

Kullanıcı Destek Hizmetleri için BURADAN kayıtlı e postanız ile istekte bulunmanız gerekmektedir.

İLETİŞİM FORMU ÖNEMLİ UYARI :

Lütfen Çağrı  Merkezi Numaramız, whatsapp ve iletişim formlarımızı kullanarak hizmet ve destek talebinde bulunmadan önce Türkiye ‘nin tek yetkili distribütör sitesi olan monitorminor.org sitemizden lisans almış olmanız ve kayıtlarımızda bulunmanız gerekmekte olduğunuzu unutmayınız !

Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde öncelikle kayıtlı e posta adresinizi belirtmeniz ve  kontrol edildikten sonra  şayet kayıtlı iseniz destek verileceğini unutmayınız…!

BUNCA UYARIMIZA RAĞMEN FARKLI SİTELERDEN LİSANS ALARAK, LİSANSIN GÖNDERİLMEDİĞİ ve MAĞDUR EDİLMENİZ ÜZERİNE TEK İLETİŞİM ADRESİ ve SABİT TELEFONU BULUNAN SİTE OLARAK BİZLERE ULAŞMANIZ ve  DESTEK TALEP ETMENİZ NE YAZIK Kİ ÇOK MANİDARDIR.

( Monitor minor isimi kullanılarak com, net, info, turkey vs. bir çok yayın yapan ve SABİT  TELEFONU OLMAYAN iletişim kuramayacağınız sitelerden satın alma yapmayınız..! 

Şayet aldıysanız, hangi siteden aldıysanız lütfen onlarla iletişim kurunuz veya gerekli mercilere şikayette bulununuz ! Bu durum bizi bir hayli rahatsız etmektedir.. Satana kadar muhattap olup sonra hizmet vermeyen bu şahsiyetlerin yorgunluğunu bizler çekemeyiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz….

Monitor Minor Ekibi

WhatsApp WhatsApp Satış