Monitor Minor Android Takip Programı

Monitor Minor Android Takip Programı

Çocuğunuz için gizlilik heyecan verici olabilir. Ancak bu heyecan istenmeyen şekilde sonuçlar da verebilir. Monitor Minor Android takip programı ile siz de her zaman çocuklarınızın yanında ve yakınında yer alabilirsiniz. Telefon görüşmelerini otomatik olarak kayıt eden program ile görüşmeleri kolay ve gizli bir şekilde siz de dinleyebilirsiniz. Hedef telefonun bulunduğu ortamdaki sesleri dinleyerek ise genel durum hakkında fikir edinebilirsiniz. Yine çocuğunuza gelen ve kendisinin gönderdiği tüm SMS yazışmaları anında bir kopya olarak sizin telefonunuza da gelir. Monitor Minor uygulaması ile içiniz rahat olur.

En iyi android telefon takip programı

Bu sektörde hizmet veren diğer yazılımlarda olmayan bir özellik ise ister ön ister arka kamera yardımıyla hedef telefonun bulunduğu ortamı izleyebilmenizdir. Yine her iki kamerayı da kullanarak Monitor Minor yazılımı sayesinde bulunulan ortamın fotoğraflarını da çekebilirsiniz. Tüm bu özellikler hedef telefonda herhangi bir ses ya da ışık olmadan harekete geçmektedir. Bu nedenle hedef telefonun bu monitor minor yazılımın kullanıldığından hiçbir şekilde haber olmaz. Arama kayıtlarını görebilir ve yapılan tüm aramaları numara bazında takip edebilirsiniz. Hedef telefondaki konum bilgisinin açık olmamasına rağmen siz yine de 1 metre hata payı ile çocuğunuzun bulunduğu ortamı harita üzerinde belirleyebilirsiniz. İşte bu özellik sayesinde masum yalanlar söyleniyor mu yoksa söylenmiyor mu net bir şekilde tespit edebilirsiniz. Sosyal medya kanalları aslında başımızın en büyük belasıdır. Zira hem çok fazla zaman harcamamıza hem de istenen pek çok bilgiye farklı kişilerinde ulaşmasına imkân tanımaktadır.

En iyi Monitor Minor Telefon Takip Özellikleri

Monitor Minor yazılımı ile e-posta mesajları dâhil olmak üzere tüm sosyal medya kanallarını takip edebilir ve paylaşılan her bilgi hakkında siz de fikir sahibi olabilirsiniz. Monitor Minor Android takip programı sayesinde, hedef telefondaki tüm rehber bilgisine sahip olmanız çocuğunuzun arkadaşları hakkında da fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Yazılım daha pek çok farklı özellik sayesinde kafanızın rahat etmesini sağlayacaktır. Çocuğunuzu hayatını tehlikeye atacak adımlardan korumak ve mutlu bir aile tablosunun devamlılığını sağlayabilmek için siz de özellikle genç yaştaki çocuklarınızı dış olumsuz etkenlerden rahatlıkla koruyabilirsiniz. Sistemi denemek için 2 günlük fırsat paketinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

 

WhatsApp chat