Monitor Minor Casus Cep Telefonu Dinleme

Monitor Minor Casus Cep Telefonu Dinleme

Monitor Minor yazılımı ile siz de güvenli bir hayat sürebilirsiniz. Basında çıkan haberler sizi de korkutuyor öyle değil mi? evladınız bir yere gittiği zaman aklınız onda kalıyor. Cep telefonu ile arasanız bile belli ortamlarda çocuklar özellikle telefonlarına cevap vermeyebiliyor. Bandroid telefon izlemeunu bilerek ve isteyerek yaptıkları zamanlarda oldukça fazla.  Monitor Minor casus cep telefonu dinleme programı ile gereken önlemleri kendiniz de alabilirsiniz.

Bu programı çocuğunuzun kullandığı cep telefonuna yükleyerek canlı ortam dinlemeden SMS takibine, video çekiminden resim çekimine, rehber bilgilerine ulaşmadan sosyal medya takibine, uzaktan hafıza kartına erişimden uzaktan telefona müdahaleye kadar yüzlerce değişik uygulama arasından ihtiyacınız olanı kullanabilirsiniz. Monitor Minor kolay anlaşılır menüleri ve Türkçe yazılım desteği ile hiç teknoloji kullanmayanların bile hızlı bir şekilde kurulum yapabilecekleri ve kullanım kolaylığı sağlayacakları bir programdır. Monitor Minor casus cep telefonu dinleme hedef telefonun kimleri aradığını, ne kadar konuştuğunu, mesaj içeriklerini görebilir ve çocuğunuzun aslında söylediği yerde olup olmadığını da bu şekilde tespit edebilirsiniz. Android sistemler ile uyumlu program aracılığıyla bu sistem ile çalışan tabletler üzerinde de etki sağlayabilirsiniz. Çocukları kontrol etme fikri ilk etapta çok sıcak gelmese de daha sonra yaşanması muhtemel pişmanlıkların önünün alınabilmesi açısından son derece önemlidir.

Monitor Minor kurulumu yapıldıktan sonra  monitor minor activation key satın alarak sürenizi uzatabilir, monitor minor takip programı üzerinden istediğiniz hizmet seçeneğine giriş yapabilirsiniz. Bu işlemler yükleme yaptığınız telefondan görülmeyecek ve ortama sizin de dâhil olduğunuz anlarda herhangi bir sesli sinyal vermeyecektir. Sadece sizin bilginiz dâhilinde yürütülecek olan dinlemelerin ve takibin çağımızın bir gerekliliği olarak düşünülmesi gerekmektedir. Özellikle büyük şehirlerde neredeyse tüm gününü okulda geçiren çocuklarımız dışarıdan gelecek her türlü kötü olaya her an maruz kalabilme potansiyeline sahiptir. Samim görünen kötü kişiler nedeniyle istenmeyen alışkanlıklar kazanan bir çocuğu bunlar yaşandıktan sonra çekip kurtarmak çok daha zor ve maliyetli olacaktır. Önlemlerinizi şimdiden alın, çocuklarınız güvende olsun. Siz rahat olun ve mutlu aile fotoğrafları vermeye devam edin. Monitor minor satın al sayfamızdan, indirimli olarak lisansınızı satın alabilir ve 1 ay – 3 ay – 6 ay ve 1 yıllık lisansınızı uzatabilirsiniz.

WhatsApp chat