Monitor Minor Ortam Dinleme

Monitor Minor ile Canlı Ortam Dinleme Nasıl Yapılır

monitor-minor-ortam-dinleme

Monitor Minor telefon takip programı rakiplerinden ayıran bir özelliği ise root olmadan hedef telefonu ortam dinleme yapma özelliğidir. Flexi Spy, Mspy gibi bir çok yazılımda bulunmayan canlı panelden ortam dinleme özelliği bulunmaz. Monitor minor ile root olmadan hedef telefonun çevtresini dinleyebilirsiniz.

Monitor Minor Ortam Dinleme Nasıl Yapılır ?

Yukarıda resimde görüldüğü gibi Monitor Minor takip panelinize giriş yaptığınızda soldaki menüden, canlı panel sayfasına giriş yaptığınızda canlı ses göreceksiniz, canlı ses tıklayınız internet hızına göre en fazla 10 saniye sizi beklettikten hemen sonra bir play işareti çıkacaktır ve saniye yürütülmeye başladığını göreceksiniz, play işaretine basın ve sınırsız şekilde cep telefonu ortam dinleme özelliğini kullanmaya başlayın.

Dikkat etmeniz gereken; Monitor Minor internet bağlantısı kurarak tüm bilgileri size göndermektedir, internet bağlantısı olmayan bir telefonda monitor minor fonksiyonlarını kullanamazsınız, cihazda internet olup olmadığını veya telefonun açık / kapalı olduğunu anlayabilirsiniz, bunun için canlı panele giriş yaptığınızda hedef telefonun modelinin yazdığı yerde durum ışığı yeşil yanıyorsa cihaz internete bağlı demektir ortam dinleme özelliği kullanabilirsiniz, durum ışığı kırmızı ise internet yok demektir. Ortam dinleme veya diğer özellikler için cihaz ile bağlantı kurulamıyor hatası aldığınızda cihazın internet bağlantısını bu şekilde görebilirsiniz, cihaz internete bağlandığında Monitor Minor tüm fonksiyonlarını tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca dikkat edilmesi gereken husu, canlı panel ortam dinleme özellğini cep telefonundan yapmaya çalışıyorsanız, cep telefonunuza Google Play ‘dan Mozzilla Firefox internet tarayıcısı indirmeyi unutmayınız.

 

Monitor Minor Ortam Dinleme” üzerine 6 yorum

 • Merhaba 15 gündür kullanıyorum ama bu gün resim ve tel aramaları gelmiyor mesajlar gelmiyor sadece ses dinleme yapabiliyorum sebebi ne olabilir (karşı taraffın internet hızı fatura ödemediği çin 96 kb den yada kısıtlı olabilir) bildirimler gelmiyor ?

  • Merhaba Nevin hanım,
   Monitor Minor farklı isimler altında satılmaktadır ve her bayinin müşteri paneli farklıdır, maalesef e mail adresinizi incelediğimizde lisans anahtarının bizden alınmadığını görüyoruz ! Lütfen iletişim adresi ve telefon numarası bulunmayan sitelerden anahtar almayınız ! Monitor minor aktivasyon anahtarı bizden alınmadığı için kullandığınız sistem panelimize yansımıyor dolayısı ile sorununuzun ne olduğunu göremiyoruz. Bizden anahtar satın alan müşterilerimize 7/24 hizmet veriyoruz ve bunu tüm müşterilerimiz bilir !
   SORUNUNUZUN ÇÖZÜMÜ İÇİN :
   1 – Satın aldığınız yer ile iletişime geçebilirsiniz.
   2 – Bizden bir anahtar satın alarak panelinize girebilirsiniz, ( bu durumda sizin sorununuzun ne olduğunu görme şansımız olur )
   monitor minor satın alma sayfamız
   Anlayışınız için teşekkürler

WhatsApp chat
%d blogcu bunu beğendi: