Monitor Minor Telefon Casus Yazılım Fiyatları

Monitor Minor Telefon Casus Yazılım Fiyatları

Hayata ve yaşamınızdaki herkese şüphe ile mi yaklaşıyorsunuz? Siz yapılan her teklifin ardında kötü bir niyet mi arıyorsunuz? Sevdiğiniz kişinin size söyledikleri size yeterli gelmiyor mu? O zaman sizin acil olarak Monitor Minor casus takip programını kullanmaya ihtiyacınız var. Programı takip ederek hedef kişi hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye sahip olabilirsiniz. Sisteme olan ihtiyacınız değişebilir. Bu nedenle özel olarak hazırlanan 1,3,6 ve 12 aylık paketlerden ihtiyacınız olanı monitor minor fiyat listesi sayfamızdan alabilirsiniz. Monitor Minor telefon casus yazılım fiyatları kullanım sürelerine göre farklılıklar içermektedir. Garanti kapsamında ve lisanslı olarak piyasaya sürülen ürünler kampanyalı fiyatları ile müşterilere özel avantajlar sağlamaktadır.

Monitor Minor Gelişmiş Özellikleri

Casus takip programını sevdiklerinizi korumak, eşinizin arkanızdan çevirdiklerini öğrenebilmek, iş yerinizdeki personel verimliliğini artırabilmek ve hasta yakınlarınızın derdine derman olmak için kullanabilirsiniz. Monitor Minor’un sağladığı hizmetler ile siz de endişelerinizden biraz olsun kurtulabilir ve rahat bir nefes alabilirsiniz. Program 365 gün kesintisiz olarak hizmet vermeye uygun olarak hazırlanmıştır. Gün içerisinde yanınızda olmayan sevdiklerinizi koruma altına alırken gerçekleşmesini istemediğiniz olayları da en baştan engelleyebilirsiniz. Takip panelinin Türkçe olması kullanım ve programı sisteme yükleme aşamasında son derece yararlı olacaktır. Casus takip programının sunduğu hizmet seçenekleri arasında telefon dinleme, ortam dinleme, sosyal medya hesaplarının kontrolü, SMS takip, yer tespiti, hedef telefona uzaktan müdahale, web sitelerine giriş sıklığı ve tercih edilen sitelerin takibi sayılabilir. Casus yazılım kullanıcılar tarafından beğenilmekte ve özellikle ebeveynler arasında dilden dile yapılan tavsiyeler ile tanınmaktadır.

Monitor Minor ile Şüphelere Son

Şüphelendiğiniz olaylar karşısında hedef kişilerin telefonları üzerinden yürüteceğiniz takip sistemi sayesinde pek çok kötü olayı baştan etkisiz hale getirebilirsiniz. Monitor Minor telefon casus yazılım fiyatları sunduğu kaliteli hizmetler ile %100 güvenlik ve %100 gizlilik esasına göre çalışmalar yapmaktadır. Takibe aldığınız kişinin bilgileri sizin telefonunuza akarken hedef telefonda herhangi bir belirti gerçekleşmez. Hareketli ve yoğun bir yaşamınız varsa o zaman kendinizle ilgili alacağınız her kararda çevrenizdekileri de düşünmek ve yaşamınızı buna gör planlamanız gerekmektedir. Monitor Minor Casus yazılım sizi her anlamda özgür kılacak ve sevdiklerinizi koruma altına almanıza yardımcı olacaktır.  Monitor minor satın alma sayfamızdan, 1 ay, 3 ay, 6 ay ve 12 aylık paketlerimizin fiyatlarını inceleyerek, indirimli fiyatlarımız ile satın alabilirsiniz.

WhatsApp chat