Monitor Minor Telefon Kayıtlarını Dinleme

monitor-minor-box-2Telefon Görüşmelerini Dinleme Nasıl yapılır

Monitor Minor Takip Paneli Arama Kayıtlarını Görme ve Dinleme

Monitor Minor telefon dinleme işlemi çok basittir, Monitor Minor takip panelinize giriş yaptığınızda, soldaki ilk menünün altında, Aramalar bölümüne tıklayın, açılan sayfada detaylı olarak arayan veya aranan kişinin rehberde kayıtlı isimi, tarih ve saat, kaç dakika görüşme yaptığını göreceksiniz her arama detayının yanında oyun düğmesi bulunmaktadır, oyun düğmesine bastığınızda ses dosyası ister bilgisayar isterseniz, cep telefonuna indirilir ve dinlemeye başlanılır.
Monitor Minor telefon dinleme özelliği bu şekilde çalışmaktadır, Monitor Minor ek bir ayar gerektirmeden, sizin için hedef telefonda yapılan tüm görüşmeleri kayıt eder. Gün içerisinde yapılan tüm görüşme listesine ve ses kayıtlarına canlı panele 7/24 giriş yaparak tüm listeye buradan ulaşabilirsiniz.
Ses dosyalarını dinlemek için, Real Player gerekebilmektedir, bir çok bilgisayarda real player zaten yüklenmiştir, sizde yoksa buradan indirebilirsiniz.

Monitor Minor Telefon Kayıtlarını Dinleme” üzerine 4 yorum

  • Arama kayitlarinda aranan telefonun karsidaki sesi az geliyor.mevcut telefonda çok net.belirli aralikta ses kayit için sure uzunluğu ne kadar oluyor.

  • Ben bir senelik aldım sekiz ay kullandım sorun yoktu fakat sekiz aysonra dinlediğim telefondan kalkmıştı bende tekrar yükledim herşey normale döndü fakat arama kayıtlarının yanında aranan arayan no süre numara görünüyor OYUN yada OYNAT seçeneği çıkmıyor yani dinleme yapamıyorum bu yüzden.yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

    • Sevgili Zehra hanım,
      öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Sorun ayarlarla oynamanız dan kaynaklandığını düşünüyorum hiç sorun yok monitor minor ses kayıt ayarları tıklayın gerekli ayarları yapılandırdıktan sonra eski haline döndüğünü göreceksiniz.
      Saygılarımızla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir