Monitor Minor Türkiye

Monitor Minor Cep Telefon Takibi

Monitor Minor size gerçekleri gösterir ve  hayat kalitenizi iyileştirmeniz için yardımcı olur

Monitor Minor casus telefon uygulaması, tüm android cep telefonları ile uyumludur, 2 dakika kısa sürede pratik olarak yüklenir ve kullanılmaya başlanır.

Monitor Minor Nedir?

Monitor Minor Dünya genelinde yaygın olarak “casus telefon uygulaması” ya da “görünmez program” olarak da bilinen bir casus telefon yazılım paketidir. Monitor Minor cep telefonu takip programı, akıllı mobil telefonlara (hedef telefon) gizlice yükleyebileceğiniz ve telefondaki her bir işlemi güvenli bir sunucuya aktaran ve kayıt eden bir casus programdır. Kısaca bu monitor minor casus yazılım uygulaması telefonda olan biten her şeyi kaydeder.

Monitor Minor ‘ü neden kullanmalıyım ?

Günümüzde  iş dünyasında ve özel yaşamımızda belli başlı bazı durumlarda her zaman güven duyacağınız durumlara ihtiyaç duyarız,  İlişkiler bazen karmaşık olabilir ve bizler bazen yalanların kurbanı da olabiliriz. Konuşmak, sorular sormak veya özel dedektif tutmak her zaman en iyi çözüm olmayabilir. Oysa ki, Monitor Minor aradığınız tüm cevapları sağlamak için, güçlü bir araçtır.

Hemen hemen herkesin bir gün böyle bir casus yazılıma ihtiyaç duyabileceğine inanıyoruz, örneğin:

Çocuklarının güvenliği ile yakından ilgilenen ebeveynler

Çocuğunuz tabletini ya da akıllı telefonunu düzenli olarak kullanıyor. Ödevini  yapıyor mu ? Faaliyetlerini takip etmek için bizzat yanlarında değilken gerçekte neler yapıyorlar? Okuldan sonra nereye gidiyorlar? Kötü arkadaş çevresinin kurbanı olmasınlar… Facebook’taki aktiviteleri neler? Sosyal ağlarda yanlış kişilerle ( kötü tesirleri olan insanlar ve hatta pedofililer) mi konuşuyorlar ya da buluşuyorlar? Bu monitor minor casus uygulamayı kurarak çocuklarınızı internetin birçok tehlikesinden koruyun.

İş verenler ve şirket sahipleri

Şirketinizin verilerini koruma hususunda endişe duyuyorsunuz. Bir android apk örneğin, flash bellek olarak kullanılabilir ve verileriniz çalınabilir ya da şifreleriniz ifşa edilebilir. İş saatleri dahilinde çalışanlarınız üretken mi? İş bahanesiyle “dışarı çıktıklarında” gerçekte nereye gidiyorlar? Monitor Minor ‘u şirket telefonlarına kurun ve telefonlarıyla onları gerçek zamanlı olarak izleyin.

Monitor Minor bu kadar yenilikçi ve farklı kılan şey ne? Monitor Minor özelliklerini keşfedin:

Monitor Minor bir çok casus özelliklerinin arasında, Monitor Minor canlı telefon görüşmelerini kaydeder, kısa mesajların izini sürer ve onları sizin canlı panel hesabınıza yönlendirir. Hızlı, kolay ve güvenli bir android apk yüklemedir – % 100 Para İadesi Garantilidir. Tüm görüşmeleri izleyin, haritadan GPS konumunu takip edin, gönderilmiş ya da alınmış tüm mesajları okuyun ve hedef telefonda gerçekleşen her bir işlemin kaydını tutun.

ARAMA KAYDI size görüşmelerle ilgili tüm işlemleri izleme imkanı verir: Görüşmeleri kaydedin ve canlı olarak yakalayın.

SMS İZLEME gönderilmiş ve alınmış tüm metin mesajlarını ya da kısa mesajları okumaya imkan sağlar.

TÜM POSTALARI İZLEYİN gönderilmiş veya alınmış, Gmail içeriği ya da başka gelen veya giden bütün diğer e-postaları izleyin.

GPS KONUMU: Telefonun haritadaki net konumunu gerçek zamanlı olarak izleyin ve hedef telefonun kullanıcısı tarafından gerçekleştirilen tüm hareketleri kaydedin.

ANLIK MESAJLAŞMA: Gtalk, iMessage, Skype, Viber ve WhatsApp’ı da içeren tüm temel anlık mesajlaşma yazılımlarını izleyin.

MULTİMEDYAYI İZLEYİN, hedef telefondaki videolar, resimler, müzik ve ses kayıt dosyaları gibi aktiviteleri izleyin.

İNTENET FAALİYETLERİNİ İZLEYİN: Hedef cihaz tarafından ziyaret edilen tüm internet adresleri ve internet sayfalarını takip edin.

KİŞİLERİ İZLEYİN, telefon adres defterleri, görevler ve takvim dosyalarını da. Akıllı telefonda gerçekleştirilen tüm kişiler, görevler veya takvim ilaveleri ve düzenlemelerini görüntüleyin.

Monitor Minor uyumlu telefonlar

Monitor Minor, belli başlı tüm samsung, htc, lg, sony ericsson gibi tüm modeller için kullanılabilir. Eğer bir cep telefonunu izlemek ve takip etmek istiyorsanız, ilk olarak yapılması gereken şey telefonunuzun casus telefon yazılımı ile uyumlu olduğunu kontrol etmektir. Monitor Minor satın almadan önce iki şeyi yapmanız gerekmektedir:

Telefonun modelini teyit edin – her bir akıllı telefon modeli farklıdır. Bir Samsung akıllı telefon bir iPhone değildir, ve bir Motorola da bir Blackberry değildir. Her birinin kendi işletim sistemi ve benzersiz fonksiyonları vardır. Bunları bir kez kontrol edip onayladıktan sonra Monitor Minor güvenli bir şekilde yükleyebilir ve etkililiğinden emin olabilirsiniz.
Monitor Minor Satın Alın ve Yükleyin

İster bir iPhone’u, isterseniz de bir Android veya bir BlackBerry’i takip etmek istiyor olun, Monitor Minor mevcut piyasada bulunan en ileri izleme ve takip etme yazılımlarından birisidir. Gerçeğe sadece birkaç tık mesafedesiniz.
Monitor Minor size üç farklı paket seçeneğinden istediğinizi seçme imkânı veriyor:

Oldukça kolay! Şimdi Monitor Minor satın alın ve % 30 indirim kazanın.

 

WhatsApp chat