Monitor Minor

Monitor Minor

Monitor Minor Android cep telefonu takip programı ile sevdiklerinizin güvenliğini sağlayın, Monitor Minor android akıllı cep telefonları için üretilmiş Dünya ‘nın en kaliteli cep telefonu izleme ve takip uygulsmasıdır. Monitor Minor telefon takip programı 2 dakika gibi kısa sürede çocukların cep telefonlarına yükleyerek onları takip etmenizi sağlar. Monitor Minor gelişmiş özellikleri sayesinde çocukların cep telefonlarında ki tüm aktiviteyi uzaktan her hangi bir cep telefonu veya bilgisayrdan takip etmenizi sağlar. Monitor Minor cep telefonu uygulamaları arasında görünmez ve kesinlikle tespit edilmesi imkansızdır.

Monitor Minor kurulumu ve kullanımı kolay android uygulamadır, teknoloji bilgisi gerektirmeyen resimli kurulum kılavuzu sayesinde Monitor Minor uygulamasını 2 ila 3 dakika içerisinde izleyeceğiniz android cep telefonuna yükleyerek anında takip etmeye başlayabilirsiniz.

Monitor Minor gelişmiş özellikli casus telefon uygulaması ile cep telefonu ortam dinleme, görüşme kayıtlarını dinleme, telefon çevresinden gizli resim çekme, sms takip, facebook, whatsaap takip, çekilen resimlerin takibi, yer konum bulma, rehber kişi listesi, yüklenen uygulamalar ve onları bloke etme, skype, viber, kik messenger, hangout gibi yaklaşık 150 uygulamayı takip etmenize olanak sağlar.

Monitor Minor üstelik 2 gün ücretsiz deneme ve memnun kalırsanız satın almanıza olanak sağlayan kampanyası ile tüm Dünya Ülkelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Şimdi sizde ücretsiz denemek için irtibat kurunuz ve tam 2 dakika da android cep telefonunu izlemeye başlayın.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Monitor Minor” üzerine 1 yorum

WhatsApp chat