1 Nisan 2016

Ücretsiz Deneme

DİKKAT : SİTEMİZ DIŞINDA BAŞKA YERDEN ALINAN ANAHTARLAR İLE ALAKALI KESİNLİKLE HİZMET VERİLMEMEKTEDİR ! LÜTFEN BU KONUDA ISRAR ETMEYİNİZ…

( müşterilerimizi kayıtlı e postalarından tanıyoruz, sitemizden destek almak için öncelikle bizim anahtarımızı panelinize girmeniz gerekmektedir, böylece sizlerin sorunlarını görebiliriz. )

Monitor Minor X Mobile Pro Türkiye tek yetkili bayii www.monitorminor.org sitesidir ve 7/24 destek alabileceğiniz tek adrestir.

Tamı Tamına 8 Yıldır, 11 Dilde Destek ve  Hizmet !

Monitor Minor ‘a o kadar güveniyoruz ki; sizlerin denemesi ve görmesi için 24 saat ücretsiz deneme imkanı sağladık !

TEKNOLOJİ BİLGİSİ OLMAYAN BİR KİŞİ BİLE AŞAĞIDAKİ KILAVUZ İLE SADECE 2 DAKİKADA KURULUM YAPABİLİR.

DİKKAT : Monitor Minor, sizin kendi telefonunuza değil, takip etmek istediğiniz kişinin cep telefonuna yüklenmelidir.

Aşağıdaki kurulum talimatlarını sırası ile  uygulayınız, yaklaşık 1- 2 dakika içerisinde kurulumu kolaylıkla tamamlayabilirsiniz ve Monitor Minor yüklediğiniz telefonu hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

YENİ SÜRÜM ANDROİD CİHAZLAR İÇİN AŞAĞIDAKİ YÜKLEME VİDEOSUNU İZLEMENİZ YETERLİDİR.

VİDEONUN ALTINDA ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ BULUNMAKTADIR, ÜZERİNE TIKLAYIP İNDİREBİLİR VEYA İNDİRME LİNKİNİ NOT EDEREK CİHAZA MANUEL OLARAK YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.

Resmi XMobile Pro Ücretsiz deneme sayfası 24 saat test etmek için gelişmiş özelliklerini test etmenizi tavsiye ederiz.

 

 

DİKKAT : KURULUM SONRASINDA ( YENİ SÜRÜM SAMSUNG CİHAZLAR İÇİN ) MUTLAKA RESİMLİ ANLATIMDA GÖSTERİLEN  AYAR YAPILMALI
Monitor Minor Kurulum Sonrası Ayar

ÖNEMLİ NOT: KURULUM SIRASINDA KULLANIMDA OLAN BİR E MAİL ADRESİNE İHTİYACINIZ VAR VE E-MAİL ADRESİNİZİ MUTLAKA DOĞRU YAZMANIZ GEREKİR. KURULUM DAN HEMEN SONRA E MAİL ADRESİNİZE  GELECEK OLAN AKTİVASYON LİNKİNE TIKLAYIP DENEME SÜRENİZİ BAŞLATMANIZ GEREKECEK.

DAHA ESKİ SÜRÜM İÇİN RESİMLİ ANLATIM AŞAĞIDADIR

Kurulum Öncesi Mutlaka Yapmanız Gereken 2 Güvenlik Ayarı Vardır.

1. AYAR : Telefonda bulunan Ayarlar kısmında yer alan Kilit Ekranı ve Güvenlik kısmına girin ve oradaki Bilinmeyen Kaynaklar yazan bölüme tik atın yani açık konuma getirin. Zaten tik işareti varsa açıktır, o şekilde bırakabilirsiniz

2. AYAR : Bu ayar telefonun android sürümüne göre aşağıdaki şekilde değişiklik gösterebilir.

 Telefonun Adnroid sürümü 6 .0  dan düşük ise telefon menüsünden Google klasörünü bulun, içerisinden Google Ayarları na tıklayın ve sonra  Güvenlik kısmına tıklayın – Sonra Uygulamaları Doğrula ya tıklayın ve açılan 2 seçeneğide kapalı yapın.

Telefonun Android sürümü 6.0 ve  üzeri ise Ayarlar- Google – Güvenlik – Uygulamaları Doğrula seçeneğine tıklayın ve açılan 2 seçeneğide kapalı konuma getirin.

monitor-minor-kurulum-1
Ardından aşağıdaki gibi telefon menüsünden sırasıyla Google Ayarları sonra Güvenlik ve aşağıdan cihazı güvenlik tehditlerine karşı tara ve hemen altındaki zararlı uygulama tespini iyileştirme yazan bölümü aşağıdaki gibi devre dışı bırakıyoruz.

monitor-minor-kurulum-2

Bu ayarları yaptıktan sonra telefonun internet tarayıcısına (dünya işareti) bit.ly/Mom5900 girin ve klavyeden GİT basın veya cep telefonundan giriyorsanız BURADAN İNDİR tıklayınız, ardından yazılım indiriliyor belirecek ve saniyeler içerisinde yazılım telefonunuza inecektir, ekranı parmağınızla aşağıya doğru çekin ve aşağıdaki resimde gösterildiği gibi indirilen momservice.apk dosyasının üzerine tıklayın ve kurulumu aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi sırasıyla yapın. sağ altta İLERİ, KUR ve ETKİNLEŞTİR sırası ile resimleri takip ediniz.

monitor minor indir

monitor minor yükle

 İlk kez kurulum yapıyorsanız yukarıdaki kısımda I’m new user (Yeni Kullanıcıyım) sekmesini seçin ve aşağıdaki resimlerden kuruluma devam edin, ŞAYET daha önce 1 kez kurulum yaptıysanız ve email ve şifre oluşturduysanız bu adımda ilk seçenek olan I’m already registered user(Mevcut Kullanıcıyım) seçeneğini seçin ve daha önce oluşturduğunuz email adresiniz ve şifreyi girip devam edin.

izlemek-3

Yukarıda bulunan Cihaz modeli kısmında telefonun modeli otomatik olarak görünecektir. Siz  E mail yazan kısma kullanılır bir e mail adresinizi yazın DİKKAT : ( hotmail veya gmail ) kullanmanız tavsiye edilir, Dikkat: yeni e mail açtıysanız, e mailiniz onaylanmadığı için kodunuz gelmeyebilir ( eski açılmış ve onaylı bir amail giriniz. ) e maili adresiniz sadece aktivasyon için kullanılır. Ardında password yazan yere bir  şifre oluşturun ve Register yazan yere tıklayın. Sonra Continue sekmesine tıklayın.  Sonrada Tamam a tıklayın.

Evet böylece 1. Adımını bitirmiş oldunuz !

Şimdi  aşağıdaki şekilde ERİŞİLEBİLİRLİK ayarlarını telefona MUTLAKA uygulayınız…

izlemek-minör-4

Ayarlar bölümüne girin Erişebilirlik e tıklayın ve sonrada  WİFİ Service yazan yere tıklayın ve açık konuma getirip erişime onay verin, ve Tamam a tıklayın. DİKKAT ( bu ayar kesinlikle yapılmalı )

izlemek-minör-5

Tebrikler Böylelikle 2. Adım olan Erişilebilirlik ayarlarını da  yaptınız ve kurulumu bitirdiniz.

ŞİMDİ E MAİLİNİZİ ONAYLAYIN
Şimdi hemen bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan,  yukarıdaki kurulum sırasında belirttiğiniz e mail adresinize giriş yapın ve email inize gelmiş olan e postada bulunan  yazılım yasal kullanım koşullarının belirtildiği sayfaları aşağıdaki resimlerdeki gösterildiği gibi okuyun ve gösterilen kısımlara tıklayıp onaylayın. DİKKAT : e mail bazen istenmeyen mesajlar ( spam ) klasörüne düşmektedir lütfen bu klasörleri de kontrol ediniz.
Email onay kısmını mutlaka yapmalısınız emailinizin spam (gereksiz) bölümüne de bakmayı unutmayın bazı hallerde bu onay emaili spamada gelmiş olabiliyor.
Hemen aşağıda gösterildiği gibi email e gelen MAVİ YAZIYA ” Click here ” yazan linke tıklayın ve sonrasında da Accept (kabul et) yazan yere tıklayın böylelikle otomatik olarak online kullanıcı panelinize yönlendiriliceksiniz. Artık yönlendirildiğiniz bu kullanıcı panelinize kurulum sırasında belirlediğiniz email adresini ve  şifrenizle giriş yapabilirsiniz, ve kurulum yaptığınız telefondan gelen bilgileri görebilirsiniz.

izlemek-minör-6

TEBRİKLER TÜM İŞLEMLER BİTTİ
Evet artık yukarıda kurulum sırasında oluşturduğunuz email adresiniz ve şifrenizle Monitor Minor online kullanıcı panelinize TAKİP PANELİ  giriş yaparak 2 gün boyunca ücretsiz full sürüm olarak MonitorMinor kullanabilirsiniz ve telefondan gelen bilgileri görebilirsiniz. Bu telefon ile yapılan her aktivite dakikalar içinde sizin bu online kullanıcı panelinize düşücektir.(sistem talep yoğunluğuna göre otomatik olarak bazen 2 gün yerine 1 gün deneme süresi de verebiliyor bilginize)

Kullanıcı Girişi

E-posta:  

Şifreniz :  

 Beni Hatırla

Şifremi Unuttum

Dikkat: Tüm günlükleri doksan (90) gün sonra silmeye tabidir.

MONİTOR MİNOR KURULUM VİDEOSU

 Takip panelinde dinleme ve takipte sorun yaşamamak için Bilgisayar veya Mobil telefonunuza Google Play’den  Mozzilla Firefox  indirmeyi unutmayınız…

ÖNEMLİ NOT: Monitor Minor denedikten sonra, satın almak isterseniz sitemizden online veya banka havalesi ile de satın alabilirsiniz. FİYAT LİSTESİ sayfamızdan size uygun paketi satın alarak lisansınızı uzatabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken deneme süreniz bitmeden satın almalısınız ve aktivasyon anahtarınızı kullanıcı panelinize girmelisiniz, böylece tekrar kuruluma gerek kalmadan mevcut telefonu izlemeye kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.
Deneme süreniz bitmeden satın alın ve size gönderilecek aktivasyon anahtarını kullanıcı panelinize girin ve kullanıma kesintisiz devam edin.

Aklınıza takılan her konu için aşağıdaki formu doldurunuz, en fazla 30 dakika içerisinde sorunuza yanıt alabilirsiniz.
İLETİŞİM FORMU
 

    Adınız (gerekli)

    Epostanız (gerekli)

    Konu

    İletiniz

    WhatsApp chat