27 Nisan 2016

Uyumlu Telefonlar

Monitor Minor Telefon Takip Programı Uyumlu Modeller

Monitor Minor Tüm Dünya Ülkelerinde ve Tüm Android Cep Telefonları ile Uyumludur !

 
SAMSUNG TELEFON DİNLEME
Monitor Minor telefon dinleme ve takip programı, tüm Dünya Ülkelerinde, SAMSUNG akıllı cep telefonu modellerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır.
Monitor Minor Samsung casus telefon programı, takip etmek istenilen cep telefonuna fiziksel olarak yüklenmelidir.
HUAWEI Cep Telefonu Dinleme Programı
Huawei marka ve model her cep telefonuna Monitor Minor yüklenmektedir, Android telefon takip programları içerisinde uyumluluk derecesi en yüksek casus telefon yazılımı Monitor Minor ‘dür.
GENERAL MOBILE Monitor Minor casus yazılım uyumluluğu %100 test edilmiştir.
Android işletim sistemine sahip tüm General Mobile akıllı cep telefonları ile  tam uyumluluk sağlamaktadır.
htc casus telefon yazılımı
HTC Telefon Takip Sistemi
HTC markası taşıyan tüm marka ve modellerde Monitor Minor sorunsuz olarak çalışmaktadır, Dünya ‘nın her yerinde internet bağlantısı ile %100 test edilmiştir. Hemen Monitor Minor  2 gün ücretsiz deneme yapabilirsiniz.
LG telefon dinleme programı
LG Casus Cep Telefonu ile Uyumludur
LG marka ve model tüm cep telefonlarına monitor minor yükleme yapılabilmektedir, Dünya ‘nın en gelişmiş android cep telefonu takip programını, her LG cep telefonunda 2 gün ücretsiz deneme sonrasında memnun kalırsanız satın alabilirsiniz.
sony ericsson telefon dinleme ve takip
SONY Cep Telefonu dinleme ve takip sitemi
Monitor Minor Tüm Dünya Ülkelerinde Sony Ericsson akıllı cep telefonlarında kullanılmaktadır. Monitor Minor çalışma sistemini 2 gün ücretsiz deneyebilir, emin olduktan sonra indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.
TURKCELL T50 – T60 – T70 – T80 Tüm modelleri ile uyumludur.
Türkcell ‘in çıkarmış olduğu T serisi, akıllı cep telefonlarına Monitor Minor Yüklemesi yapılabilmektedir. %100 test edilmiştir, size 2 gün ücretsiz deneme ile ikna olabilirsiniz.
VESTEL Android cep telefonları ile tam uyumluluk
Vestel Android akıllı cep telefonları tüm modellerine Monitor Minor telefon takip ve dinleme programı yüklenebilmektedir.
WhatsApp chat