xmobile pro kurulumu

XMOBİLE PRO NASIL KURULUR

Sizlerden gelen yoğun istek üzerine xmobile pro nasıl kurulur aşağıda anlatmaya çalışacağız.

xmobile pro 3 adımda yüklenmektedir ve kurulum sadece 2 dakikada yapılabilmektedir.

  1.  XMobile Pro Yükleme Öncesi Ayarlar
  2.  XMobile Pro Yapılandırma
  3.  XMobile Pro Doğrulama

XMobile Pro Yükleme İşlemine Başlayalım

İLK AŞAMA XMobile Pro Yükleme Öncesi Ayarlar

1 – Aşağıda resimlerde gösterildiği gibi, Android telefon menüsünden AYARLAR bölümüne girin, ardında GÜVENLİK bölümünde aşağıda BİLİNMEYEN KAYNAKLAR kutucuğunu işaretleyin.
kilavuz-1
Ardından aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi telefon menüsünden Google Ayarları sonra Güvenlik ve aşağıdan cihazı güvenlik tehditlerine karşı tara ve hemen altındaki zararlı uygulama tespini iyileştirme yazan bölümü aşağıdaki gibi devre dışı bırakıyoruz.
AYARLAR İŞLEMİNİ TAMAMLADINIZ, ARTIK XMOBİLE PRO YÜKLEMEYE GEÇEBİLİRİZ !
İKİNCİ AŞAMA
Bu ayarları yaptıktan sonra telefonun internet tarayıcısına (dünya işareti) http://bit.do/monitorminor girin ve klavyeden GİT basın veya cep telefonundan giriyorsanız BURADAN İNDİR tıklayınız, ardından yazılım indiriliyor belirecek ve saniyeler içerisinde yazılım telefonunuza inecektir, ekranı parmağınızla aşağıya doğru çekin ve aşağıdaki resimde gösterildiği gibi indirilen momservice.apk dosyasının üzerine tıklayın ve kurulumu aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi sırasıyla yapın. sağ altta İLERİ, KUR ve ETKİNLEŞTİR sırası ile resimleri takip ediniz.

monitor minor indir

monitor minor yükle

 

 İlk kez kurulum yapıyorsanız yukarıdaki kısımda I’m new user (Yeni Kullanıcıyım) sekmesini seçin ve aşağıdaki resimlerden kuruluma devam edin, ŞAYET daha önce 1 kez kurulum yaptıysanız ve email ve şifre oluşturduysanız bu adımda ilk seçenek olan I’m already registered user(Mevcut Kullanıcıyım) seçeneğini seçin ve daha önce oluşturduğunuz email adresiniz ve şifreyi girip devam edin.

monitor-3

Yukarıda bulunan Cihaz modeli kısmında telefonun modeli otomatik olarak görünecektir. Siz  E mail yazan kısma kullanılır bir e mail adresinizi yazın DİKKAT : ( hotmail veya gmail ) kullanmanız tavsiye edilir, Dikkat: yeni e mail açtıysanız, e mailiniz onaylanmadığı için kodunuz gelmeyebilir ( eski açılmış ve onaylı bir amail giriniz. ) e maili adresiniz sadece aktivasyon için kullanılır. Ardında password yazan yere bir  şifre oluşturun ve Register yazan yere tıklayın. Sonra Continue sekmesine tıklayın.  Sonrada Tamam a tıklayın.
Şimdi  aşağıdaki şekilde ERİŞİLEBİLİRLİK ayarlarını telefona MUTLAKA uygulayınız…
 Whatsap gelen mesajları için kesinlikle ERİŞİLEBİLİRLİK ayarlarını yapmanız gerekmektedir.

monitor-minor-4

Ayarlar bölümüne girin Erişebilirlik e tıklayın ve sonrada  WİFİ Service yazan yere tıklayın ve açık konuma getirip erişime onay verin, ve Tamam a tıklayın. DİKKAT ( bu ayar kesinlikle yapılmalı )

monitor-minor-5

Evet böylece 2. Adımıda tamamlamış oldunuz !
3. VE SON ADIM HESABINIZI DOĞRULAMA

ŞİMDİ E MAİLİNİZİ ONAYLAYIN
Şimdi hemen bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan,  yukarıdaki kurulum sırasında belirttiğiniz e mail adresinize giriş yapın ve email inize gelmiş olan e postada bulunan  yazılım yasal kullanım koşullarının belirtildiği sayfaları aşağıdaki resimlerdeki gösterildiği gibi okuyun ve gösterilen kısımlara tıklayıp onaylayın. DİKKAT : e mail bazen istenmeyen mesajlar ( spam ) klasörüne düşmektedir lütfen bu klasörleri de kontrol ediniz.
Email onay kısmını mutlaka yapmalısınız emailinizin spam (gereksiz) bölümüne de bakmayı unutmayın bazı hallerde bu onay emaili spamada gelmiş olabiliyor.
Hemen aşağıda gösterildiği gibi email e gelen MAVİ YAZIYA ” Click here ” yazan linke tıklayın ve sonrasında da Accept (kabul et) yazan yere tıklayın böylelikle otomatik olarak online kullanıcı panelinize yönlendiriliceksiniz. Artık yönlendirildiğiniz bu kullanıcı panelinize kurulum sırasında belirlediğiniz email adresini ve  şifrenizle giriş yapabilirsiniz, ve kurulum yaptığınız telefondan gelen bilgileri görebilirsiniz.

monitor-minor-6

TEBRİKLER TÜM İŞLEMLER BİTTİ
Evet artık yukarıda xmobile pro kurulum sırasında oluşturduğunuz email adresiniz ve şifrenizle Spy Yazılım online kullanıcı panelinize TAKİP PANELİ  giriş yaparak 2 gün boyunca ücretsiz full sürüm olarak MonitorMinor kullanabilirsiniz ve telefondan gelen bilgileri görebilirsiniz. Bu telefon ile yapılan her aktivite dakikalar içinde sizin bu online kullanıcı panelinize düşücektir.(sistem talep yoğunluğuna göre otomatik olarak bazen 2 gün yerine 1 gün deneme süresi de verebiliyor bilginize)

xmobile pro yükleme Yukarıda sizlere xmobile pro apk yükleme işlemi nasıl yapılır anlatmaya çalıştık, xmobile pro full özellikleri 2 gün boyunca ücretsiz deneme yapabilirsiniz, xmobile pro aktivasyon kodu satın almak zorunda değilsiniz, kesin memnun kalacağınızı düşünerek 2 gün deneme süresini sizler için paylaşıyoruz. Memnun kalmanız durumunda xmobile pro iletişim numaralarımızdan 0 216 441 28 27 – 0 532 709 83 36 bizlerle iletişim kurabilir,  xmobile pro satın alma sayfamızdan online veya banka havalesi ile %50 ye varan indirimlerle xmobile pro aktivasyon anahtarı satın alabilirsiniz xmobile pro kurulum işlemleri en fazla 2 dakikanızı almaktadır.
WhatsApp chat