13 Kasım 2018

Zelle Frontpage

TÜM YAZILIMLAR TEK ÇATI ALTINDA ! DÜNYA GENELİ TÜM MARKALARIN distribütör SİTESİ


FEATURES


FİYAT LİSTESİ

features

What makes the single-page WordPress theme unique.

PARALLAX EFFECT

Create memorable pages with smooth parallax effects that everyone loves. Also, use our lightweight content slider offering you smooth and great-looking animations.

WOOCOMMERCE

Build a front page for your WooCommerce store in a matter of minutes. The neat and clean presentation will help your sales and make your store accessible to everyone.

CUSTOM CONTENT BLOCKS

Showcase your team, products, clients, about info, testimonials, latest posts from the blog, contact form, additional calls to action. Everything translation ready.

GO PRO FOR MORE FEATURES

Get new content blocks: pricing table, Google Maps, and more. Change the sections order, display each block exactly where you need it, customize the blocks with whatever colors you wish.

DİKKAT : MONİTOR MİNOR LİSANS KODU %30 İNDİRİMDE KISA SÜRELİ KAMPANYA FİYATLARIMIZI KAÇIRMAYINIZ !


MONİTOR MİNOR KAMPANYALI SATIN AL

BAŞARILARIMIZ

2007 Yılından bu yana neleri başardık, koskoca 11 yıllık geçmişimiz ile önce müşteri sonra kazanç politikamızı devam ettireceğimize söz vermiştik. Öyle de yapıyoruz, Bizler sevdiklerinizin güvenliğini en az sizin kadar düşünen bir aileyiz…

Dünya çapında binlerce ebeveyn ve iş veren bizi tercih etti.
Monitor Minor satana kadar değil esas sattıktan sonra 11 dilde hizmet veren tek şirkettir. Değerli kullanıcılarımız ile yaptığımız anket çalışmalarına göre Monitor Minor müşterilerinin % 80 i mutlu..
Rakiplerine göre 200 den fazla takip özelliğine sahip ve tamamen gizlenebilen apk dosyası 13 kişilik yazılım mühendisi tarafından nerede ise her gün güncelleme yapılan sohbet uygulamalarına alternatif çözümler ile anında müdahale ederek sürekli güncel kalan yenilikleri ve teknojiyi yakından takip eden bir ekibiz..

YOUR SKILL #1

Müşteri Memnuniyeti

Güvenli YAZILIM

Ücretsiz Deneme

YOUR TEAM

Prove that you have real people working for you, with some nice looking profile pictures and links to social media.

Ashley Simmons

Project manger


Facebook


Twitter


Behance


Dribbble

Timothy Spray

Art Director


Facebook


Twitter


Dribbble


Linkedin

Tonya garcia

Account Manager


Facebook


Behance


Dribbble


Linkedin

Jason Lane

Business Development


Twitter


Behance


Dribbble


Linkedin

Gerçek Müşteri Yorumları

Get testimonials from your clients and then display them here.

Ülkemizde her gün yaşanan çocuk istismarı ve kötü alışkanlıklardan kaygı içerisindeydim kısa bir araştırma sonucu google dan sitenize ulaştım ve imkansız zannettiğim bu özellikler ile sayenizde çocuklarım güvende. Size ne kadar teşekkür etsem az. Şiddetle tüm ailelere öneriyorum. sağlıcakla kalın

Sevim K.


Tek kelime ile mükemmelsiniz ! 9 Yıllık işletme sahibiyim siz bu zamana kadar neredeydiniz ? bu güne kadar pazarlama elemanlarımın arkamdan ne işler çevirdiklerini bilmediğim için resmen adamlar bana ortak olmuş 🙂 Allah sizden razı olsun ki artık şirket telefonlarım takipte kazancım güvende…

Ahmet Yıldırım


Rüyamda görsem inanmazdım ! aradığımda müşteri hizmetlerinize bunlar doğrumu diye sormuştum 🙂 Ücretsiz deneme kullandığımda resmen şok oldum… Açık konuşmak gerekirse eşimi takip ettim, ilk başta pişmanlık duysam da iyi ki dinlemişim adam elimden gidiyordu. neler söylüyorum yaa 🙂 iyi ki varsınız bye

Zeliha Y.

DİKKAT :
Monitor Minor Ülkemizde farklı isimler takılarak fahiş fiyatlara satılmaktadır, bu tuzağa düşmemek için bizimle irtibat kurmadan aktivasyon kodu ( lisans anahtarı ) almayınız !


Temasa geçin

Bizimle Temasa Geçin

Big and mobile-optimized contact form integrated. All fields are customizable.

WhatsApp WhatsApp Satış