Fiyat Listesi

KISA SÜRELİĞİNE KAMPANYA FİYATLARIMIZI KAÇIRMAYIN !

Monitor Minor & Xmobile Pro lisansınızı kredi kartı ile güvenli ödeme işleminden tam 5 dakika sonra aktivasyon kodunuz e mail adresinize gönderilir.

MONITOR MINOR ve XMOBILE PRO LİSANLARINIZI KREDİ KARTI İLE ONLİNE ALABİLDİĞİNİZ GİBİ AŞAĞIDA BULUNAN BANKA HESAP NUMARALARINA HAVALE ve EFT İLE DE SATIN ALABİLİRSİNİZ.

BANKA HESAP NUMARALARIMIZ

İndirimli Fiyatlarla Monitor Minor Satın Al

xmobile pro aktivasyon anahtarı

1 Aylık Lisans

Xmobile Pro – Monitor Minor 1 Ay süresince full özellikleri ile kullanım hakkınız olur, lisans süreniz bitmesine yakın veya bittikten sonra yeni lisans aktivasyon kodu satın alıp sadece kullanıcı panelinize bu kodu girip yazılımı kullanımınıza kesintisiz olarak devam edebilirsiniz
400 TL yerine indirimli
299 TL

xmobile pro aktivasyon anahtarı

3 Aylık Lisans

Xmobile Pro – Monitor Minor 3 Ay süresince full özellikleri ile kullanım hakkınız olur, lisans süreniz bitmesine yakın veya bittikten sonra yeni lisans aktivasyon kodu satın alıp sadece kullanıcı panelinize bu kodu girip yazılımı kullanımınıza kesintisiz olarak devam edebilirsiniz
600 TL yerine indirimli
499 TL

xmobile pro aktivasyon anahtarı

6 Aylık Lisans

Xmobile Pro – Monitor Minor 6 Ay süresince full özellikleri ile kullanım hakkınız olur, lisans süreniz bitmesine yakın veya bittikten sonra yeni lisans aktivasyon kodu satın alıp sadece kullanıcı panelinize bu kodu girip yazılımı kullanımınıza kesintisiz olarak devam edebilirsiniz

900 TL yerine indirimli

699 TL

xmobile pro aktivasyon anahtarı

12 Aylık Lisans

Xmobile Pro – Monitor Minor 12 Ay süresince full özellikleri ile kullanım hakkınız olur, lisans süreniz bitmesine yakın veya bittikten sonra yeni lisans aktivasyon kodu satın alıp sadece kullanıcı panelinize bu kodu girip yazılımı kullanımınıza kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.
1400 TL yerine indirimli
899 TL
  
% 100 GÜVENLİ ALIŞ VERİŞ 

DİKKAT : KREDİ KARTI EKSTRENİZDE MONİTOR MİNOR İBARESİ KESİNLİKLE GÖRÜNMEZ İYZİCO VE SHOPİER GİBİ ALIŞVERİŞ SİTESİ OLARAK GÖRÜNMEKTEDİR.
Satın alma işlemini kredi kartı ile güvenli ödeme yapabilirsiniz, MONİTOR MİNOR ödeme sistemi 3D Secure kullanmaktadır.
3D Secure Güvenli Alışveriş Nedir ?
Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır.
 
3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.


Aşağıda Örnek 3D Secure Ekranlarını Görebilirsiniz:

Dikkat : Banka havalesi ile ödeme yaptığınızda, aşağıdaki formdan ÖDEME BİLDİRİM veya canlı destek ile e mail bildirmeniz yeterlidir.

ÖDEME BİLDİRİM FORMU

Adınız (gerekli)

Kayıtlı Email (gerekli)

Mesajınız