Monitor Minor Satın Al

Monitor Minor Satın Al

Akıllı telefonlar ile çalışan Monitor Minor casus takip programı mesaj takibi, e-posta görüntüleme, internet hareketleri listeleme, arama kaydı, ortam dinleme ve GPS konum takibi gibi farklı xmobile pro aktivasyon anahtarı

Yapılan uzun çalışmalar, müşteri ihtiyaçlarının tam olarak belirlenmesi ve 2 günlük bedava deneme paketi özelliği ile Monitor Minor satın alma kararınızı vererek siz de istediğiniz an takibe başlayabilirsiniz. Program hedef olarak görülen ve takip edilmek istenen telefona yüklenmek zorundadır. Bu işlem için telefonun mutlaka elinizde olması gerekmektedir. Piyasada bu programı uzaktan hedef telefona yükleyeceklerini söyleyen kişi ve kuruluşlara kesinlikle inanmamanızı tavsiye ederiz. Monitor Minor casus yazılımın hedef telefona yüklenmesi sadece 2 dakikanızı alacaktır. Hedef telefona yüklenen uygulamanın ardından izlenen tüm aktiviteler kayıt altına alınmaya başlar. İnternet bağlantısı sayesinde cep telefonunuza gelen mesajları bilgisayar ortamında tekrar dinleme şansına da sahip olabilirsiniz. Monitor minor casus yazılım  temel olarak sevdiklerinizin korunması ve beklenmedik tehlikelerin uzak tutulması amacıyla hazırlanmıştır. Söz konusu olan sevdikleriniz ise programı kullanmayı sakın ihmal etmeyin. Eşinizin ya da sevgilinizin siz aldattığını düşünüyorsanız olayları ve yaşananları gözünüzle görmek ister misiniz? Sevdiklerinizi en az sizin kadar düşünerek hazırlanan program aracılığıyla sizde endişelerinizden kurtulabilirsiniz.

Monitor Minor Nasıl Satın Alınır

7/24 saat boyunca verilen müşteri hizmetleri sadece Monitor Minor programı satılana kadar değil, satıldıktan sonra da devam etmektedir. Aklınıza takılan sorularda online iletişim hattı üzerinden şirket yetkilileri ile iletişime geçebilir ve en geç yarım saat içerisinde sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 2 günlük deneme paketini kullanan müşteriler süre dolmadan yeni pakete geçiş yapmaları halinde özel fiyatlardan da yararlanabilirler. 1, 3, 6 ve 12 aylık paketler arasından kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz. Çocuğunuz evde olduğu sürelerde de sosyal medya, SMS ve web siteleri aracılığıyla her an tehlikeli bir dünyanın içine girebilir. Hiç beklemediğiniz ve bilmediğiniz şeylerin sizi ve sevdiklerinizi üzmesine ve zarar vermesine asla izin vermemelisiniz. xmobile pro satın alma ve monitor minor satın al işlemlerinizi Türkiye yetkili bayii sitesi monitorminor.org sitemizden indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Dikkat : sitelerinde adres ve sabit telefonları bulunmayan dolandırıcılardan monitor minor aktivasyon anahtarı satın almayınız.

WhatsApp chat