Monitor Minor Samsung Casus Program

Monitor Minor Samsung Casus Program

Takip edilen programın arka planında gizli olarak çalışan Monitor Minor casus yazılım ile siz de sevdiklerinizi istemediğiniz kişilerden, olaylardan ve mekânlardan uzak tutabilirsiniz. Çocuğunuzla kurduğunuz iletişimden memnun değil misiniz? O zaman hemen Monitor Minor Samsung casus program 2 günlük ücretsiz deneme paketine sahip olabilirsiniz. Türkçe ve kolay kullanılabilir kontrol paneli ile istediğiniz özellikleri sisteme tanımlayabilir ve hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Monitor Minor Tüm Dünya Ülkelerinde Çalışmaktadır

Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip olan Monitor Minor Samsung markasının tüm akıllı telefonları ile uyumludur. Takip edilen numaranın kimlerle konuştuğundan hangi saatlerde konuştuğuna, yapılan aramaların sayısından arama yapan kişinin kim olduğuna kadar her bir detayda bilgi veren özellikler sayesinde siz işteyken aklınız çocuğunuzda kalmaz. Hedef telefonun rehber kayıtlarında yer alan ve çocuğunuzun görüşmesini istemediğiniz kişileri telefona uzaktan müdahale özelliği ile engelleyebilirsiniz. Sınırsız sayıda numaranın engellenebileceği sistemde yaptığınız işlemler büyük bir gizlilik içerisinde tamamlanır. E-mail takibi yaparak yazışma içerikleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu özelliği ile casus yazılım sistemini eşinizi ve elemanlarınızı kontrol etmek amacıyla da kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Çalışanlarınızın yetkileri dışındaki yazışmalarını görebilir veya iş saatleri içerisinde yaptıkları e-ticaret alışverişlerinden haberdar olabilirsiniz. Hedef telefon üzerinden girilen tüm web sitelerinin bilgilerine erişebilir ve içeriklerini kontrol edebilirsiniz. Bu özellik ile istediğiniz kişinin hangi saatler içerisinde, ne kadar süreliğine hangi web sitelerini ziyaret ettiğini net bir şekilde görebilirsiniz.

Monitor Minor Gelişmiş Özellikleri

Hedef telefonun takvimine ulaşabilir ve ajanda kontrolü sağlayabilirsiniz. Bu özellik ile kimin hangi gün ve saat kaçta kiminle randevusu olduğunu net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu hizmet özellikle sizden gizlenen durumlarda olayların kontrolünüz altında olmasını sağlar. Monitor Minor casus yazılım sayesinde sizden habersiz hiçbir işlem yapılamayacağı gibi, cihaz üzerinde çalışan uygulamalara da müdahil olabilirsiniz. Telefon fonksiyonlarının uzaktan kumada edilebilmesi cihazın çalınması ya da kaybolması halinde de size önemli avantajlar sağlayacaktır. Sunulan online destek hizmetleri ile 7/24 kesintisiz olarak bilgi alabilir, yazılım kullanımı aşamasında karşılaştığınız sorunlar ve kullanım ayarları hakkında da hızlı ve tatminkâr cevaplar alabilirsiniz.

WhatsApp chat