Monitor Minor Telefon İzleme Programı

Monitor Minor Telefon İzleme Programı

Çocuklarınız yanınızda değilken bile gözünüzün önünde! Ülkemizde uyuşturucuya başlama yaşının her geçen gün daha da düşmesi ebeveynleri en çok endişelendiren konular arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kendi sosyal yaşamları olan çocuklar özellikle ergenlik döneminde az konuşur ve bilgi vermekten çekinir. Monitor Minor casus yazılım programı bu aşamada devreye girer ve çocukları kötülüklerden korurken anne ve babalarında rahat uyumalarına vesile olur. 150’den fazla seçenek ile hizmet veren Monitor Minor telefon izleme programı özel fiyatları ile piyasadaki rakiplerinden ayrılmaktadır.

Yapılan araştırmalar cep telefonunun hayatın her alanında etkili olmasının insanların birbirlerine xmobile proandroid telefon takip  programı Monitor Minor yazılımı sayesinde çocuğunuzun sosyal medya kullanım sıklığından paylaştığı görsellere, takipçi profilinden bu alanda geçirdiği zamana kadar her şey kayıt altına alınabilir. Hayatımızdaki gizliliklerin tamamen ortadan kalkmasını sağlayan bu program ile eşlerin birbirlerine olan güvenleri de yeniden tazelenebilir. Yanınızda çalışan personelin iş saatleri içindeki çalışma performansını da ölçmenize yarayacak casus yazılım sayesinde yaşlı ve hasta yakınlarınızda kontrolünüz altına tutulabilir. Ortam dinleme özelliği ile hedef telefonun bulunduğu mekânda yapılan görüşmelere siz de dâhil olabilirsiniz. Sistem çalışırken herhangi bir ses ve ışık görülmediği için hedef kinin takip edildiğini anlaması söz konusu bile değildir. Telefona uzaktan müdahale edebilme özelliği sayesinde istediğiniz zaman telefonu kapatabilir veya şifreleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

İçinde bulunduğumuz teknolojik çağda Monitor Minor casus telefon yazılımı farklı sebeplerle kullanılmaktadır. Yüzlerce özellik arasında istediklerinizi aktif hale getirirken kullanmak istemediklerinizi de pasif halde bırakabilirsiniz. Sürekli telefonuyla meşgul olan bir eş ne kadar rahatsız edici olabilir? Sürekli toplantıda olduğunu söyleyen bir sevgili etrafında tepki toplar mı? Eğer bunlardan biri size uyuyorsa tavsiyemiz vakit kaybetmeden Monitor Minor telefon izleme programı  takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna yükleyin ve gerçekleri öğrenin. Bazen sadece kuruntular yüzünden hayattan zevk alamazken yaşama zevkini tekrar kazanabilirsiniz. Bazen de işler sizin istediğiniz gibi gitmeyebilir ve şüphelendiğiniz şeylerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Gerçekleri duymaya hazır mısınız? Hemen bir android cep telefonuna ücretsiz olarak monitor minor yükleyin ve dakikalar içerisinde sevdiklerinizi takip etmeye başlayın, 2 gün ücretsiz deneme sayesinde monitor minor tüm özelliklerini keşif ettikten sonra isterseniz monitor minor aktivasyon anahtarı indirimli fiyatlarla satın alarak sürenizi dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Monitor minor ister kredi kartınızla online olarak satın alabildiğiniz gibi monitor minor satın al sayfamızda bulunan banka hesap numaralarımıza havale veya eft yaparak, dilerseniz ATM den kartsız işlemleri kullanarak satın alabilirsiniz, satın alma sonrası belirttiğiniz e mail adresi veya telefon numaranıza aktivasyon anahtarı tam 2 dakika içerisinde gönderilmektedir. Monitor minor ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

monitor-minor-ucretsiz-deneme

WhatsApp chat