Monitor Minor Yükleme

Monitor minor nasıl yüklenir

Monitor Minor cep telefonu dinleme ve takip uygulaması nasıl yüklenir kısaca anlatmaya çalışacağız, MonitorMinor kurulumu ve aktivasyon işlemi oldukça basittir, Dünya genelinde kullanılan monitor minor subscription key sistemi ile çalışmaktadır.

monitor minor

Geçelim monitor minor nasıl yüklenir ve kullanılır sorusuna, monitor minor kurulum için öncelikle android telefonda bazı ayarlar yapmanız gerekecektir, telefon menüsünden sırası ile ayarlar bölümünde bulunan bilinmeyen kaynaklar kutucuğunu işaretleyin ( bu google play harici uygulamaları telefona yüklemek için gereklidir ) sonra gene ana menüden google ayarlar bölümüne girin, ardından güvenlik içerinde cihazı güvenlik tehditlerine karşı tarama aktif ise kapalı konuma getirin, monitor minor indirebilirsiniz buradan monitor minor apk tıkla ve cep telefonuna indirin, indirilen dosyanın üzerine tıklayın ve kuruluma başlayın, ileri, git ardında kur dedikten sonra monitor minor aktif edebilmeniz için I’m new user (Yeni Kullanıcıyım)   sizden e mail adresinizi ve bir şifre belirlemenizi isteyecektir bilgileri dikkatlice girin ve kaydı tamamlayın, ardından belirttiğiniz e mail adresinize girin ve hesabınızı doğrulayınız. Monitor minor nasıl yüklenir resimli anlatım sayfasından tüm detayları görebilirsiniz. monitor minor aktif etmek için önce 2 gün ücretsiz deneyebilirsiniz, 2 gün sonunda memnun kalırsanız monitor minor lisans uzatma sayfasından size uygun paketi satın alarak uzatabilirsiniz. Monitor minor apk dosyası küçük bir uygulamadır saniyeler içerisinde cep telefonuna indirebilirsiniz.

Aşağıdan ücretsiz deneme resimine tıklayın ve resimli anlatım ile tam 2 dakikada monitor minor casus telefon yazılımını yükleyin.

monitör minor nedir – monitor minor activation key – monıtor mınor – monitor minor apk – monitor minor abonelik – monitor minor subscription key – parent control kurulum – team monitor minor

Monitor Minor Yükleme” üzerine 2 yorum

  • merhaba

    uygulamanızı yükledim fakat 2 gün deneme süresi yerine 24 saat deneme süresi verildi ve satın alma işlemi için firmayla ilgili aradığım telefonlar kapalı kimseye ulaşamıyorm nedeni nedir ?

    • Sevgili Alparslan bey,
      öncelikle Monitor Minor Türkiye tek yetkli bayisi http://www.monitorminor.org/ sitesidir ! x mobile – parent control gibi değişik isimler altında satılmaktadır ve bizimle bağlantılı siteler değildir. Sitemizde bulunan telefon numaralarına her zaman cevap verilmektedir. Bence başka bir siteyi aradınız ! Ayrıca anahtar almak için http://www.monitorminor.org/fiyat-listesi/ sayfamızdan kredi kartı veya havale ile satın alabilirsiniz. AYRICA YÜKLEME SAYFAMIZDA BELİRTİLDİĞİ GİBİ SİSTEM YOĞUNLUĞA GÖRE DENEME SÜRESİNİ 2 GÜN YERİNE 1 GÜN VEREBİLİYOR. Saygılarımızla

WhatsApp chat
%d blogcu bunu beğendi: