Monitor Minor Apk

Monitor Minor Apk

monitor-minor-box-2Casus yazılım hedef kişinin telefonuna yüklendikten sonra kesinlikle görülmez. Fark edilmesi ve kullanıcı tarafından anlaşılması imkânsızdır. Çocuğunuzun telefonuna Monitor Minor apk dosyasını başarı ile yükledikten sonra hizmet almaya da kendi telefonunuz üzerinden başlayabilirsiniz. Apk büyük bir dosya değildir ve hedef kişinin telefonunda ağırlık yapmaz. İnternet ve pil tüketimi de yüksek boyutlarda değildir. Bu süreç içerisinde kendi telefonunuzda yapmanız gereken hiçbir işlem yokken sadece kurulum aşamasında hizmet alacak bilgiler kısmına numaranızı girmeniz gerekmektedir. Monitor Minor günümüz teknolojileri ile uzaktan yüklenemez. Fiziki temas şarttır. Kurulumun yapılması ve monitor minor aktivasyon anahtarı da manuel olarak girilmesi ya da kopyalanması gerekmektedir.

Monitor Minor Apk Dosyası İndirme

Eğer piyasada casus yazılımı hedef telefona uzaktan yükleyeceklerini söyleyen tanıtımlar görürseniz buna kesinlikle inanmayın ve bu kişilerden uzak durun. Monitor Minor Türkiye’de çalıştığı gibi dünyanın tüm operatörleri ile de uyumludur. İnternet bağlantısının olduğu her yerde veri almaya devam edebilirsiniz. Almış olduğunuz paket ile sadece bir telefon için hizmet alabilirsiniz. Paket süreniz dolmadan yapacağınız telefon yenileme ve arıza hallerinde sistem bir başka cihaza tanımlanabilmektedir. Yazılım bir kişinin cep telefonu üzerinden çalışmaz. Mutlaka casus bilgilerin alınacağı telefona programın aktarılması gerekmektedir. Artık takip yapmayı istemediğiniz zaman sistem üzerinden ayarlara girebilir ve takip özelliğini kapatabilirsiniz. Anti virüs programları tarafından bulunamayan yazılımda kişisel bilgilerin güvenliği ve gizliliği de son derece önemle korunan bilgiler arasında yer alır.

Monitor Minor Telefon Takip Uygulaması

Hedef telefonun kaybolması durumunda telefonun bulunduğu yeri tespit edebilmeniz yaklaşık olarak 1 dakikanızı alacaktır. Bu nedenle Monitor Minor apk casus yazılım programı hırsızların da korkulu rüyası halindedir. Türkiye’de uyuşturucu kullanma yaşının 11’e düştüğünü ve bu tezgâhların en çok okulların çevresinde yer aldığını biliyor muydunuz? Günümüzde sık kullanılan bu program ile merak ettiğimiz kişilerin gerçek amaçlarının ne olduğunu ve çocuklarımızdan ne istediklerini net bir şekilde öğrenebiliriz. Baştan tedbir almak hayat kurtaracak ve mutlu aile tablonuzun bir ömür boyu sürmesini sağlayacaktır. Planınızı istediğiniz gibi uygulamak için siz de hemen bir monitor minor casus yazılım programı alın ve gelen verileri değerlendirerek aksiyon planınızı devreye sokun.

 

 

Monitor Minor Apk” üzerine 1 yorum

WhatsApp chat
%d blogcu bunu beğendi: