Monitör Minor Nedir

Monitör Minor Nedir

Şüphelerinizden kurtulmanıza yardımcı olacak olan Monitör Minor nedir konusunda detaylı olarak bilgi edinmek istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Günümüzde çocuklarımızı korumak için hazırlanmış bir casus yazılım olan Monitör Minor hedef telefona gelen ve hedef telefondan giden tüm SMS mesajlarını görmenize yardımcı olur. Mesajın ne zaman geldiğini, rehberde kayıtlı olan bir numaradan mı geldiğini yoksa tanınmayan bir numaradan mı geldiğini, saat bilgisini ve içeriğini görebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu sistemin gizliliğidir.

Monitör Minor Nerede Kullanılır ?

Çağrı takip hizmetinin özelliği hedef telefondaki giden ve gelen görüşmelerin dinlenebilmesidir. Ortam dinleme hizmeti sayesinde telefonun sahibinin bulunduğu mekandaki konuşmaları siz de dinleyebilirsiniz. Monitör Minor’un kullanıldığı telefonlarda ekranda ışık yanmaz veya zil sesi çalmaz. Ortamdaki sesi dinlerken net bir anlama sağlayabilmeniz için ses ayarları ile oynayabilirsiniz. Hedef telefondaki konum bilgisi açık olmasa bile casus yazılım sayesinde kişiyi takip edebilir ve Google haritaları üzerinden yerini tespit edebilirsiniz. Hedef telefonun kullanıcısının bilgisi olmadan yapılan ortam dinlemeleri ile çocuklarınızı istenmeyen tehlikelerden uzak tutabilirsiniz. Casus yazılımı çocuklarınızı korumak için kullanabileceğiniz gibi eşiniz ve sevgilinizin sizin yanınızda olmadığı zamanlarda neler yaptığı hakkında bilgi toplamak için de kullanabilirsiniz. Aynı sistemi işyerinizdeki verimliliği artırmak için de kullanabilirsiniz. Personelleriniz çalışma saatleri içerisinde sosyal medya kanallarında dolaşıyorsa o zaman bu iş verimliliğini olumsuz olarak etkileyecektir. Şirket telefonu kullanan personelinizin bu hizmetten özel görüşmelerinde yararlanıp yararlanmadığını öğrenerek telefon faturalarınızda ciddi düşüşler yaratabilirsiniz.

Anlık olarak yapılan konuşmaları takip edebilmek, müşteri görüşmelerindeki eksikleri veya hataları tespit etmek, ziyaret edilen web sitelerini listelemek, yüklenecek uygulamaları sınırlamak iş verimliliğinden tutun da maliyetlerdeki önemli kayıpları kontrol etmek anlamına gelecektir. Monitör Minor casus yazılımı takip edilmek istenen kişinin telefonuna yüklenmelidir. Bu aşamada yükleme uzaktan yapılamamakta mutlaka telefon üzerinde uygulanabilmektedir. Birden fazla casus yazılım hizmetini tek ekran üzerinden takip edebilirsiniz. Monitör Minor nedir sorusuna biraz olsun yanıt vermeye çalıştık. Sistem, bireysel kullanıcıların ya da kurumsal müşterilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda yenilenmekte ve hizmet seçenekleri gelişmektedir. Gelişen teknolojiler sayesinde hiçbir bilginin gizli kalmayacağını ve mutlaka gün yüzüne çıkacağını asla unutmayın. Monitor minor nedir diye düşünen tüm kullanıcılarımız 2 gün ücretsiz deneme sayesinde monitor minor uygulamasını android cep telefonlarına yükleme yaparak, tüm gelişmiş casus telefon özelliklerini bir arada deneyebilir, akabilinde denme süresi bitmeden monitor minor satın alma sayfamızdan indirimli fiyatlarla satın alma işlemini gerçekleştirerek lisans anahtarını takip paneline uygulama sonrasında sürelerini uzatabilirler.

 

WhatsApp chat