Ebeveyn Telefon Takip Programı

Çocuklarınızın telefonlarını uzaktan takip edin

Onların görüşmelerini dinlemek, sms mesajlarını okumak, whatsaap, facebookk yazışmalarını takip etmek istemez misiniz ?
Çocukların büyük bölümü, arkadaşlıklarını sosyal medya ve cahat uygulamalarından kazanıyor, bu arkadaşlıklar içerisinde kötü niyetli bir çok insan ile tanışmaları an meselesi ! Son zamanlarda Ülkemizde oldukça artan çocuk tacizleri ve cinayetleri tüm aileleri endişelendiriyor.
Aile bireylerinin cep telefonlarına Monitor Minor yükleyin ve onları yakında takip edin.

Çocukların Telefon Konuşmalarını  Dinleyin

Monitor Minor sizin için tam bir cep telefonu kontrolü sağlar, çocuklarınız gün boyu kiminle ne konuşuyor bilmek sizin hakkınız ! Ebeveyn telefon takip programı Monitor Minor casus telefon programı yapılan her görüşmeyi ve detaylarını sizin için kayıt eder ve Monitor Minor takip paneline bu ses dosyalarını yükler, istediğiniz zaman girin ve bu telefon dinlemesi görüşme kayıtlarını dinleme yapabilirsiniz.

Çocukların Facebook Hesaplarını Takip Edin

Monitor Minor en gelişmiş özellikleri arasında bulunan facebook messenger takip uygulamasıdır, çocuklarınız kiminle ne yazışıyor bunları takip edin, facebook chat gençler arasında yaygın olarak kullanılmaktadır ve hiç tanımadığı bir kişiden bile mesajlar alabilmektedir. Çocuklarınızın güvenliği için telefonlarına Monitor Minor casus telefon takip uygulaması yükleyin. Monitor Minor nasıl yüklenir sayfamızdan 2 gün ücretsiz deneme ile satın alabilirsiniz.
WhatsApp chat